Slovenský hokejový reprezentant Libor Hudáček podpísal novú trojročnú zmluvu so Slovanom Bratislava, účastníkom Kontinentálnej hokejovej ligy v sezóne 2012/2013.

Libor Hudáček
Libor Hudáček.
Autor:

Kontrakt rodákovi z Levoče vyprší 30. apríla 2015. Jednostrannú zmluvu s odchovancom spišskonovoveského hokeja zaregistrujú v najbližších dňoch v Centrálnej informačnej kancelárii KHL. Informuje o tom oficiálna internetová stránka bratislavského klu­bu.

Dvadsaťjedenročný člen strieborných medailistov z májových majstrovstiev sveta vo Fínsku a Švédsku bude môcť nadviazať na svoju mimoriadne úspešnú sezónu 2011/2012, keď bol jedným z ťahúňov Slovana a podarilo sa mu streliť aj „zlatý gól“ v predĺžení v siedmom rozhodujúcom finálovom stretnutí proti Košiciam, vďaka čomu sa „belasí“ stali majstrami Slovenska.

Trump

Súd na Havaji predĺžil neplatnosť Trumpovho migračného dekrétu

30.03.2017 08:14

Federálny súd amerického štátu Havaj predĺžil na neurčito príkaz, ktorý pozastavil platnosť protiimigračného dekrétu vydaného v marci prezidentom Donaldom Trumpom.

strečno, cesta, žilina, vrútky, doprava

Cez víkend uzavrú cestu pod Strečnom

30.03.2017 08:07

Cez víkend 1. až 2. apríla uzavrú cestu pod Strečnom. Dôvodom je spevňovanie brala.

dubravka, nájomné byty

Poslanci opäť žiadajú zastaviť výstavbu nájomných bytov v Dúbravke

30.03.2017 08:00

Bratislavskí poslanci opäť žiadajú primátora Nesrovnala, aby zastavil výstavbu 68 náhradných nájomných bytov pre ľudí z reštituovaných domov v Dúbravke.

kaštiel, galanta

Galanta nemusí vrátiť milióny

V Galante zavládol zmätok okolo eurofondov, ktoré má mesto vrátiť.

Bleskové správy
  • 20:34

Hokejisti Petrohradu zabojujú o zisk Gagarinovho pohára, keď v štvrtom zápase finále Západnej konferencie KHL triumfovali na ľade Lokomotivu Jaroslavľ 2:1.

• 20:11

Piešťanské Čajky zvládli víťazne aj druhé stretnutie semifinále play off extraligy basketbalistiek proti Ružomberku. V stredajšom stretnutí pod košmi MBK uspeli zverenky trénera Martina Pospíšila 62:56 a v sérii vedú 2:0 na zápasy.

• 17:34

Slovenský tenista Lukáš Lacko po víťazstve v úvodnom kole štvorhry zvládol na turnaji ATP Challenger vo francúzskom St. Brieuc prvú prekážku aj vo dvojhre, keď v ako štvorka podujatia zdolal Chorváta Franka Škugora za 67 minút 6:2, 6:3.