Graňák opäť jazdil v autobuse. Tentoraz v Moskve

Slovenský hokejista Dominik Graňák je v kolotoči osláv.

Dominik Graňák
Dominik Graňák.
Autor:

Zo Slovenska, kde sa so spoluhráčmi i s fanúšikmi tešil zo zisku strieborných medailí na majstrovstvách sveta v Helsinkách, zamieril do Moskvy, kde sa zúčastnil na oslavách zisku majstrovského titulu jeho klubu OHK Dynamo. Podobne ako v pondelok v Bratislave, aj o pár dní neskôr v Moskve absolvoval Graňák jazdu v otvorenom autobuse. Celé mužstvo sa v dvojposchodovom autobuse bez strechy presunulo z haly na Chodynských poliach aj s Gagarinovým pohárom do Krylackého. Cestou mužstvo sprevádzali fanúšikovia, ľudia popri ceste i vodiči áut sa podľa ruských médií začudovane prizerali, keďže podobná oslava sa v Moskve ešte nekonala.

V Krylackom sa uskutočnil v Paláci športu slávnostný galavečer, na ktorom podľa klubového webu prečítali aj pozdrav od ruského prezidenta Vladimira Putina. Nasledovali ocenenia pre hráčov i funkcionárov, hlavný tréner Dynama Olegs Znaroks i jeho asistent Harijs Vitoliňš dostali Rad družby. Hráči a členovia realizačného tímu si z rúk prezidenta Ruskej hokejovej federácie Vladislava Tretiaka prevzali zlaté medaily. Súčasťou večera bol aj bohatý kultúrny program.

Dynamo Moskva získalo prvýkrát v histórii Gagarinov pohár po finálovom víťazstve 4:3 na zápasy nad Avangardom Omsk.

Ľubomír Višňovský

Jekaterinburg ukončil víťaznú sériu Slovana

01.12.2015 15:40, aktualizované: 18:50

Hokejisti Slovana Bratislava prehrali v utorňajšom zápase KHL na ľade Avtomobilistu Jekaterinburg tesne 3:4, doplatili na nevydarenú druhú tretinu

Andrej Meszároš

Meszároš dal prvý gól v KHL. A hneď víťazný

30.11.2015 20:24

Andrej Meszároš rozhodol gólom o víťazstve Sibiru Novosibirsk na ľade Severstaľu Čerepovec 2:1 v pondelkovom zápase KHL.

Slovan Bratislava, hokej, radosť

Slovanisti sú vo víťaznom laufe. Prekonali vlastný rekord v KHL

29.11.2015 15:20, aktualizované: 15:40

Hráči Slovana Bratislava predĺžili sériu víťazstiev v Kontinentánej hokejovej lige na šesť, čo je nový rekord belasých v tejto súťaži.

výbuch, Istanbul

Metrom v Istanbule otrasol výbuch, niekoľko zranených

01.12.2015 18:44

Metrom v najväčšom tureckom meste Istanbule otriasol výbuch, ktorého príčina nie je zatiaľ známa.

Renáta Zmajkovičová

Zmajkovičová: Na kandidátke Smeru nebudem z vlastnej vôle

01.12.2015 18:23

Trnavská krajská predsedníčka Smeru Renáta Zmajkovičová potvrdila, že nebude na kandidátke strany do marcových parlamentných volieb.

armáda, topánky

Slovensko vyšle vojakov do Mali

01.12.2015 18:12

Slovensko vyšle vojakov do Mali. Parlament odsúhlasil vyslanie maximálne päť vysokošpecializovaných vojenských expertov do výcvikovej misie European Union Training Mission Mali.

Viliam Čislák

Čislák: Niektoré sestry výpovede stiahli

01.12.2015 17:10

V každej nemocnici už evidujú späťvzatie výpovedí zdravotných sestier a pôrodných asistentiek a ďalšie sestry sa zaujímajú o možnosť si výpoveď rozmyslieť.

Bleskové správy
  • 16:22

    Káder tímu najvyššej slovenskej hokejovej súťaže HK 36 Skalica opúšťa skúsený obranca Miroslav Ďurák. Do mužstva sa po krátkej anabáze v Rumunsku vracia odchovanec Peter Horváth.

  • 15:50

    Luigi Delnieri sa stal novým trénerom talianskeho futbalového tímu Hellas Verona, ktorý je na samom chvoste Serie A.

  • 15:10

    Slovenský futbalový stredopoliar Roman Procházka sa dohodol na ďalšej spolupráci s Levski Sofia. Dvadsaťšesťročný rodák z Jaslovských Bohuníc podpísal novú zmluvu na dva a pol roka.

Ďalšie bleskové správy »