Banská Bystrica si zastrieľala proti dvadsiatke

Hokejisti HC '05 iClinic Banská Bystrica nedali v utorňajšom zápase 9. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2015/2016 najmenšiu šancu hráčom HK Orange "20", ktorých na ľade v bratislavskom Ružinove zdolali hladko 5:0.

06.10.2015 20:31 , aktualizované: 20:36
hokej, Banská Bystrica, radosť Foto: ,
Radosť hokejistov Banskej Bystrice.

Skóre stretnutia otvoril už v úvodnej minúte obranca Václav Čížek, v druhej časti hry sa postupne strelecky presadili útočníci Colton Gillies, Lukáš Handlovský a Mário Lunter, na konečných 5:0 z pohľadu hostí zavŕšil tri minúty pred koncom riadneho hracieho času Marcel Petran.

Orange 20 – Banská Bystrica.

HK Orange „20“ – HC '05 iClinic Banská Bystrica 0:5 (0:1, 0:3, 0:1)

• Góly: 1. V. Čížek (Majdan, Galamboš), 22. Gillies (Gründling), 25. Handlovský (Galamboš, Majdan), 31. Lunter (Loskot), 57. Petran (Jankovič)
  • Vylúčení: 3:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Goga – Orolin, Tvrdoň, 323 divákov
  • Orange „20“: Hrenák – Jendroľ, A. Sloboda, Ivanič, Koch, Košecký, M. Moravčík, Michalčin, Meliško – Briestenský, M. Surový, Holešinský – J. Milý, M. Sukeľ, J. Sukeľ – J. Tatár, Klenko, P. Galis – D. Novák, Sádecký, Hrušík
  • Banská Bystrica: Corbeil – I. Ďatelinka, Sandgren, V. Čížek, Šmach, M. Rosandič, Gründling, Jankovič, Petran – Majdan, Galamboš, Handlovský – Loskot, Kytnár, Lunter – O. Mikula, M. Hudec, Gillies – Lamper, Zigo, Matoušek
Viac na túto tému: #HK Orange 20 #HC 05 Banská Bystrica